De dirigenten van KSM orpheus

Door de jaren heen....



Charles van der Veeke

1 jul 2011 - 21 maart 2017

Jos Vranken 1939-

29 nov 2005 - 1 jul 2011

 



Pim Overduin

11 jani 1994 - 29 nov 2005

Richard Ram

1 feb 1979 - 4 jan 1994

Chris Verhoog

9 jun 1965 - 1 feb 1979

Jos Vranken Sr.

1 jan 1962 - 9 jun 1965



Gijsbert Nieuwland

31 mrt 1949 - 31 dec 1961

Eduart Flipse

5 mei 1945 - 4 feb 1949

Hans Thoman

28 dec 1941 - 6 mei 1945

Eduart Flipse

29 nov 1929 - 14 dec 1941



Paul van Putten

17 mei 1919 - 15 ok 1929

Georg Rijken

20 mrt 1891 - 20 sep 1918

 

C.C.A. de Vliegh

7 aug 1874 - 20 mrt 1891

 

W.H. Kühne

8 sep 1866 - 7 aug 1874